دختر باباستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد ......

نیم ساعت بیشتر نیس که از بیمارستان اومدم

دخترم به دنیا اومد ......

سالم و توپول

خدایا ممنونتم .......

دعا کنین برامون 

/ 40 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
منا مولاپناه

از صمیم قلب براتون آرزوی شادی و سعادت و سلامت در کنار همدیگه و فرزندتون می کنم . به فامیلمون سلام برسونید و تبریک مخصوص بگید . انشاءالله خدمت می رسیم . به ندرت احساس یه پدر رو به این شکل دیده و شنیدم . خوش به حال "باران"

آنا بژه

سلام اول بهتون تبریک می گم بابت تولد دختر گلتون حتماَ قدمش مثل اسم خوشگلش پربرکته خیلی اتفاقی کتابتون رو از خانه ی شاعران خریدم و همون شبی که گرفتم همش رو خوندم خیلی خیلی از شعرهاتون لذت بردم. پر از تصاویر تازه و جالب بود. (وقتی داشتم مقدمه ی کتابتون رو می خوندم در مورد شعر (وقتی بهشت عزوجل اختراع شد) به نظرم جالب اومد نظر آقای بهمنی راستی چرا به جای اختراع شد آفریده شد نذاشتید؟) بازم بابت شعرهای قشنگتون تبریک می گم.

مهدی آذری

با سلام دوست عزيز، وبلاگ با مبحث كالبد شكافي يك شاعر ،جنازه هفتم نبراس مير ركني به روز شد منتظر نظرات و انتقادات و پيشنهادات شما دوست عزيز هستيم با تشكر ارادتمند : مهدي آذري (اين پيام فقط جهت اطلاع رساني است )

علی اکرمیان

سلام آقای عسکری پدر به فکر جهیزیه دخترخانم باشید سربزنید وبلاگ رو آقای عسکری به روزم و منتظر نظر سازنده شما ممنون میشم موید باشی

علیرضا زرقانی

سلام خوبا! در زمستان سرمای بی دریغ کنار حوصله تنگم نشسته ام وبا خود تبسم که، نه راه ها را به تماشا تکلم می کنم...

الناز(یلدا) اسفندفرد

سلام اقای عسگری تبریک می گم امیدوارم همیشه سالم و خوشبت در کنار هم باشید... سبز باشی[گل][گل]

محمد مهدی ابراهیمی مدوار

شیراز معدن لب لعل است و کان حسن"" امروز ممکن است که جایی ببینمت؟ با سلام واحترام پرچین به روز ومنتظر حضور و نظر کارگشای شماست با سپاس ، انجمن شعر شهربابک

کاترا

سلام آخی!خوش بگذره...[نیشخند][گل][خداحافظ]