تکرار

من نخل شدم قرار شد خم نشوم

جز با تو و خنده هات همدم نشوم

یک سیب دگر بچین و حوایی کن

نامردم اگر دوباره آدم نشوم

/ 35 نظر / 77 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جواد نوروزی

سلام آقای عسگری [گل] دوبیتی زیبایی بود واقعا در دو بیت حق مطلب ادا شده

سید علیرضا صفوی

سلام آقای عسگری اشعار شما را گاهی می خوانم، بعضی هایشان را دوست دارم، عاشق آن "می رقصی و برات مهم نیست مرگشان..." هستم. اما از شاعری با درونیات عمیق توقع دارم شاعری درباری نباشد و برای خوشامد درباریان شعر نخواند. واقعا شما نیازمند به به و چه چه آن قاتلان ظاهرفریب هستید؟؟ http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8706261031 چرا شعری برای مبارزه نمی گویید تا برائت خود از جیره خوارن را اعلام کنید؟ فصل ها می گریزند و خورشید که هی غروب می کند خرداد را پر از خون کرده. ما سراسیمه فرار می کنیم و کوچه های بن بست که آن قدر زیبا بودند این قدر ترسناکند گروس عبدالملکیان http://www.garousabdolmalekian.blogfa.com/

علیرضا جهانگیری

سلام . . نامردم اگر دوباره آدم نشوم . . به روز و منتظر نظر شما ارادتمند

مهرسا

قدم تان روی چشم ...هم اگر بپذیرید به هم لینک شویم.

یه طرفدار

aali bood mesle hamishe...movafagho pirooz bashid...ishala aroosie baroon khanoooom

برزین

سلام! خیلی زیبا بود! موفق باشید.

ایمان

وقتی 360 باز بود من اونجا زیاد می نوشتم و میومدن دوستان میخوندن و از روی لطفشون به به و چه چه هم به راه بود ف‌اما راستش یه کم زیادیه تعریف تمجیداشون رو دل شکرک میزد و دلم می خواست یکی بیاد یه نقد تپل بکنه از اون نقدا شاید که تو سینما میکنن و من بهش میگم سلاخیه هنر. اما اینجا راستش نمیدونم میخوام گیر بدم میبینم نمیشه خوبه دیگه :-) چه میشه کرد بعضی وقتا نمیشه ایرادی گیر آورد. فقط اینکه نخل یکم از سه بیت دیگه دور بود . چون نه به خنده ربط داشت نه به حوا نه به سیب فقط واسه عظمت اورده شده بود. ابایی ندارم که بگم عزیزیت و دوستتون دارم اما هیچوقت روم نشده بیام و از نزدیک صحبت کنیم شاید لازمه فاصله ها حفض بشه راستی یه غزل لطفاَ از اون چایی و قوری داراش :-)

فاطمه هویدا - کرمان

تا کی به جم اینکه تورا ترک کرده ام هی متهم به بی سرو پایی کنی مرا دل داشتم که وسوسه ای عاجزش کند ادم نبوده ای که حوایی کنی مرا سلام اقای عسکری بم که تشریف نمیارید لطف کنید نظر ارزشمندتونو در وبلاگ نوپای هایسه کامنت کنید خوشحال می شم.

فریده

زیبا و دلنشین جزء شاهکار هاست